Botoks dla twoich włosów

Nie tylko dla Waszego dobra, ale też dobra środowiska, w naszym salonie fryzjerskim nieustannie poszukujemy nowych, bezpiecznych i wegańskich sposób pielęgnacji włosów. Tym razem dotarliśmy do marki Jean Paul Mynè. Jest to producent wysokiej jakości produktów do włosów, które projektowane i produkowane są we Włoszech pod okiem najwyższej klasy ekspertów z dziedziny biologii i chemii z uwzględnieniem potrzeb zarówno stylistów, jak i klientów. Produkty Jean Paul Mynè wytwarzane są z wyselekcjonowanych składników, pozbawionych wszelkich szkodliwych substancji np. parabenów, SLS, czy formaldehydów. W efekcie wyprodukowana przez Jean Paul Mynè linia kosmetyków czyni cuda nie tylko dla naszych włosów, ale także dla środowiska!

Kosmetyki z kolekcji Jean Paul Mynè przeznaczone są do sześciu profesjonalnych zabiegów – pielęgnacji, koloryzacji, prostowania, regeneracji, odbudowy oraz nadania połysku. Każdy z nich posiada różne warianty dostosowane do różnych rodzajów włosów i wynikających z nich potrzeb klienta. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą kosmetyki przeznaczone do różnych zabiegów – dzięki ich łączeniu w trakcie jednej wizyty można uzyskać wielopoziomowy efekt, zapewniający nie tylko zmianę wyglądu, ale też poprawiający zdrowie i kondycję włosów. Dodatkowo efekty terapii kosmetykami Jean Paul Mynè są widoczne od razu – wychodząc z naszego salonu Wasze włosy będą już wyglądać pięknie i mocno, a taki efekt utrzyma się jeszcze przez długi, długi czas!

Jean Paul Mynè to nie tylko skuteczna pielęgnacja i stylizacja włosów – to także nowoczesne i ekologiczne podejście do fryzjerstwa. Korzystając z zabiegów Botoks w naszym salonie, zapewniasz swoim włosom nie tylko luksusową kąpiel odnawiającą, ale także pokażesz jak ważny jest dla Ciebie otaczający nas świat, dbając o niego w nawet tak, zdawałoby się nieistotnych momentach, jak wizyta u fryzjera.

Orly Fryzjerstwa 2018

Orly Fryzjerstwa to wyjątkowo prestiżowa nagroda przyznawana tylko najlepszym i cieszącym się największym zaufaniem klientów, salonom. Jest ona tak istotna i miarodajna, ponieważ jurorami stają się sami klienci salonów – badając wystawione przez klientów na portalach społecznościowych opinie, kapituła Orłów wyłania najlepiej oceniane salony. Nadrzędnym celem Orłów Fryzjerstwa jest bowiem wyróżnienie firm świadczących najwyższy stopień jakości usługi, które poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji i nieustanny rozwój wyznaczają nowe kierunki w branży. Dlatego właśnie zdecydowano się na nagradzanie tylko tych salonów fryzjerskich, których opinie w serwisach takich jak Facebook czy Google, w przeliczeniu na 10 stopniową skalę, wynoszą przynajmniej 8/10.

 

 

Naszemu salonowi udało się przebić minimum postawione przez kapitułę Orłów i niemal sięgnęliśmy perfekcji – nasz wynik wynosi bowiem 9,8/10. Chcieliśmy wobec tego podziękować Państwu za zaufanie udzielone naszej firmie. Nieustannie staramy się jeszcze bardziej ulepszać świadczone przez nas usługi i wprowadzać do salonu nowinki branżowe, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Dziękujemy za każdą wystawioną nam przez Państwo opinię, bo dowodzą one, że sukcesywnie spełniamy Państwa oczekiwania! Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach – przyznanie nam tak prestiżowej nagrody – ważnej szczególnie dlatego, że przyznanej przez Was, naszych klientów, sprawi tylko, że weźmiemy się jeszcze bardziej do pracy. Jak powiedział Alfred Hitchcock: Powodzenie u publiczności – to jest kryterium!. Dlatego z werwą zabieramy się za spełnianie Państwa fryzurowych marzeń – tych mniej i bardziej szalonych, bo to właśnie Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Kosmetyki z linii INSIGHT

Świat się rozwija- to stwierdzenie raczej nie wzbudza u nikogo sprzeciwu. Wraz z rozwojem technologii, przemysłu, czy sektora usługowego wzrasta nasz poziom życia, wszystko staje się łatwiejsze, wygodniejsze, łatwiej dostępne. Jest jednak również druga strona medalu- innowacje wprowadzane przez ludzi obracają się bowiem przeciwko nam samym. Powszechne stosowanie szkodliwych substancji i wynikające z nich alergie i uczulenia wpływają negatywie na nasze życie. Co prawda trudno walczyć z otaczającą nas współczesną aurą, ale nie powinno nam to przeszkadzać w elementarnym dbaniu o naszą dobre zdrowie.

Uroda i dbałość o środowisko

Właśnie dlatego nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie do użytku włoskich kosmetyków. INSIGHT to linia inspirowanych naturą produktów, stworzonych z myślą o świadomych konsumentach, którzy nie chcąc przyczyniać się do zanieczyszczeń środowiska oraz dbają o własne zdrowie. Kosmetyki INSIGHT to synergiczna linia, stworzona na bazie wody ozonowej- czyli takiej która jednocześnie nie zagrażając naszemu otoczeniu, skutecznie utlenia, a co za tym idzie dezynfekuje, niszcząc wszystkie rodzaje wirusów i bakterii. Jednocześnie formuła INSIGHT wyeliminowała ze składu swoich produktów obciążające strukturę włosów silikony i polimery silikonów, a także parabeny, będące przedmiotem sporów naukowców substancje konserwujące. Nie ryzykujemy- jeśli nie jesteśmy pewni efektów potencjalnych substancji, po prostu z nich nie korzystamy. Kosmetyki do włosów INSIGHT nie zawierają również sztucznych barwników i alergenów, są natomiast komponowane na bazie składników organicznych i naturalnych ekstraktów. Nie tylko wzmacnia to i odżywia włosy, ale także pomaga w chronieniu naszych pracowników przed niekorzystnymi efektami pracy w mocno chemicznym środowisku.

Jakość i perfekcja

INSIGHT to w 100% włoska linia, działająca w ponad 20 krajach na świecie. To marka, która jest wyznacznikiem nie tylko perfekcji, stylu i wyróżnienia, ale także świadomości otaczającego nas świata i płynących z niego zagrożeń. To kosmetyki dla osób, które dbając o siebie, chcą również dbać o naszą planetę, dla osób, które wiedzą, że należy troszczyć się o lepsze jutro, a naprawianie świata, należy zaczynać od samego siebie!

 

 

Nowa, trwała koloryzacja Evolution of Color

Po raz kolejny nasz salon Couture Milano Exclusive Hair (ul. Młyńska 11, Katowice) wychodzi na wprost oczekiwaniom klientek. Idąc ramię w ramię z najnowszymi trendami i nowinkami kosmetycznymi wprowadziliśmy do naszego atelier nowatorską formułę koloryzacyjną, która zmienia prozaiczne farbowanie włosów w nowoczesny proces tworzenia arcydzieła!

farbowanie włosów_1

Ekskluzywna, włoska innowacja

Najnowsza linia Evolution of the Color wyprodukowana przez firmę Alfpaparf Milano to seria wyjątkowych produktów do trwałej koloryzacji. Ekskluzywna technologia CUBE 3D TECH zapewnia niemożliwe do osiągnięcia wcześniej rezultaty. Sprowadzona prosto ze słonecznej Italii innowacja gwarantuje bowiem zarówno perfekcyjne dzieło kosmetyczne jak i polepszenie i zoptymalizowanie stanu zdrowia włosów.

Technologia 3D

Wszystko to dzięki trójwymiarowej technologii Cube 3D TECH firmy Alfaparf Milano, która w trzech następujących po sobie krokach uwalnia trzy wyjątkowe składniki. W pierwszej części procesu specjalny mikroelement uwalnia się aby chronić pigmenty przed przedwczesnym utlenieniem, co skutkuje ich lepszym wchłanianiem się w strukturę włosa, przy jednoczesnym mniejszym otwarciu jego łusek. Następnie działać zaczyna kwas hialuronowy, który tworzy wokół włosa siatkę, ułatwiającą jednolite rozprowadzenie i lepsze wchłanianie.

Ponadto sprawia, że włókno włosa jest idealnie nawilżone. Na sam koniec mikro pigmenty wnikają w strukturę włosa, dopełniając całego procesu. Efektem tych wszystkich kroków jest koloryzacja, która zachwyci nawet najbardziej wymagająca klientkę.

Intensywność, trwałość i miękkość

farbowanie włosów_2

W porównaniu do produktów konkurencji, innowacyjna technologia Evolution of the Color nie ma sobie równych. Nie dosyć, że produkt Alfaparf Milano pokrywa niemalże w 100% siwe włosy, to także utrzymuje się na włosach ponadprzeciętnie długo, nie tracąc intensywności koloru.

Poza tym po farbowaniu można zauważyć znaczną różnice w strukturze włosa- włosy stają się bowiem bardziej miękkie, łatwiejsze w rozczesywaniu, elastyczne i pełne blasku. Wszystko w stopniu nieosiągalnym dla konkurencji.

 

farbowanie włosów_3

Luksus, na który każda kobieta zasługuje

Zabiegi w salonie Couture Milano, to nie tylko najwyższej jakości nowoczesne i innowacyjne produkty zmieniające rynek kosmetyczny. To także obcowanie ze zdolnymi, kreatywnymi i wrażliwymi na estetykę, wykształconymi fryzjerami. Wizyta w naszym salonie nie będzie więc tylko przyjemnością dla ciała, ale także dla duszy.

Czy może być bowiem bardziej fascynujący widok, niż artysta tworzący wyrafinowane dzieło? Obiecujemy, że wizyta w salonie Couture Milano będzie pozytywnie niezapomnianym przeżyciem!

LAUR PIĘKNA 2016. Zagłosuj na Tak dla Salon Milano

Witajcie Kochani,

Postanowiliśmy wziąć udział w konkursie Laur Piękna 2016 Katowice – na NAJBARDZIEJ POPULARNY salon fryzjerski.
Chcielibyśmy być bardziej popularni:) Jeśli podobają Ci się nasze usługi, może teraz Ty dasz nam trochę miłości?
Zagłosuj na Salon Coulture Milano tutaj:

(za pomocą lajka, albo sms)

http://katowice.naszemiasto.pl/…/couture-milano-katowice,35…

Za wszystkie głosy bardzo dziękuje
Kamil

The Hair Supporters

Wiele z nas często boi się wizyt w salonie fryzjerskim. Obawiamy się, że nasze oczekiwania będą trudne do realizacji, a efekty nie będą miały nic wspólnego z naszymi życzeniami. Dekoloryzacja, rozjaśnianie, częste zmiany kolorów włosów, czy nawet nadawanie im nowej formy są stresujące i nawet jeśli mamy zaufanie do naszego stylisty, wywołują u nas poczucie niepewności. Salon Coture Milano z pomocą Alfaparf Milano znalazł jednak rozwiązanie tych problemów.

1

The Hair Supporters

Linia The Hair Supporters to profesjonalny system poprawiający w 100% jakość usług technicznych w salonach fryzjerskich. Dzięki niemu miękkie, błyszczące, zdrowe i mocne włosy, których kondycja nie zmienia się nawet po wielokrotnej koloryzacji będą czymś oczywistym po wizycie u swojego ulubionego stylisty Coture Milano. W połączeniu z najwyższej jakości standardem usług wizyta w naszym salonie staje się luksusem podobnym do wyjazdu do spa.

2

The Hair Supporters to zestaw produktów, które zastosowane przez fryzjera, zadbają nie tylko o zdrowie i komfort skóry głowy, ale także ochronią włókna włosa. Produkty z linii stworzonej przez Alfaparf Milano mogą być stosowane we wszystkich zabiegach technicznych (koloryzacji, rozjaśnianiu czy nawet nadawaniu formy) bez uszczerbku dla rezultatu. Stosowane w salonach Coture Milano produkty z serii The Hair Supporters są rewolucyjne w głównej mierze dzięki kwaternizowanej keratynie biomimetycznej – składniku, który inteligentnie regeneruje zniszczone włosy proporcjonalnie do stopnia uszkodzenia. Idealnie replikuje on sekcje aminokwasów, które naturalnie występują w zdrowych włosach, dzięki czemu zapewnia maksymalną odporność włosów również po zabiegach technicznych.

3

Nowa linia produktów Alfapraf Milano w połączeniu ze zdolnościami i profesjonalizmem stylistów salonu Coture Milano sprawia, że za słowami „wizyta u fryzjera” kryje się o wiele więcej, niż tylko prosta zmiana fryzury. Z nową formuła The Hair Supporters stosowaną w salonie Coture Milano, każda kobieta może w końcu naprawdę robić wszystko ze swoimi włosami, bez obaw o ich finalny stan!

Olaplex – nowe perspektywy koloryzacji

 Nowe możliwości

Mogłoby wydawać się, że w dziedzinie koloryzacji włosów powiedziano już wszystko. Nie jest to jednak prawdziwe wrażenie- ludzka wyobraźnia nie ma granic, dzięki czemu rozwijamy się nawet w takich aspektach, jak farbowanie. Jedną z nowości, którą mogłem osobiście przetestować pod koniec lutego na szkoleniu warsztatowym, są kosmetyki firmy Alfaparf Milano z linii Pigments. Zaskakujące jest jak wiele możliwości daje ich zastosowanie oraz jak bardzo inspirują człowieka do kreatywnej pracy, pozwalając się wyrwać z codziennej monotonii.

 

IMG_7821IMG_7830

Kreatywna koloryzacja bez ograniczeń

Czym charakteryzują owe pigmenty? Ich użycie pozwala wyjść poza utarty schemat koloryzacji- koniec z ograniczaniem się do kolorów zamieszczonych w palecie. Stosując tą linię kosmetyków, fryzjer jest w stanie indywidualnie wykreować dowolną barwę, zgodną z życzeniem i potrzebami klienta, spełniając tym samym marzenia o idealnej, spersonalizowanej fryzurze! Ponadto efekty zabiegów stylisty można samodzielnie utrzymać w domu. Pozwala na to zastosowanie specjalnej linii pielęgnacyjnej przygotowanej dla konkretnej osoby-przy doborze kosmetyków brane są pod uwagę zarówno stan, rodzaj, jak i kolor włosów. Dzięki temu nie tylko podbijamy kolor, ale także dbamy o ochronę włosów.Olaplex - jak to działa

 

 

Sposób dla wszystkich

Nie trzeba się także martwić o użytkowanie- jest ono bowiem banalnie proste. Po dobraniu szamponu i maski wystarczy wymieszać z nimi przygotowany wcześniej przez stylistę pigment- taka mieszanka jest przeznaczona do codziennego stosowania i oprócz wcześniej wymienionych korzyści, skutkuje również zahamowaniem procesu blaknięcia koloru!

IMG_7848 IMG_7843

Indywidualizm i satysfakcja

Linia Pigments firmy Alfaparf Milano daje fryzjerowi możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu zarówno stylista jak i korzystająca z jego usług osoba mogą osiągnąć maksimum satysfakcji z wykonanej pracy. Kosmetyki z serii Pigments dają wiele nowych możliwości, pozwalając w pełni zrealizować każdy pomysł na nową fryzurę. Ostatecznie- koloryzacja nie kończy się tam, gdzie kolory z palety!

IMG_7841

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie http://salonmilano.pl/koloryzacja/koloryzacja-z-olaplex/ !!!

Metamorfozy w Couture Milano

„Metamorfozy w Couture Milano Katowice!”

II Edycja
Do wygrania metamorfoza o wartości 1800,-

Czy zawsze marzyłaś o totalnej metamorfozie? Co byś powiedziała na sztab specjalistów pracujący nad Twoim wizerunkiem? Cały świat się zmienia na wiosnę, a my wraz z nim! Zapraszamy do udziału w kompleksowych metamorfozach zwieńczonych profesjonalną sesją fotograficzną! Poszukujemy Pań, które czują wewnętrzną potrzebę zmian – potrzebę wydobycia kobiecości i piękna!
Więcej…

Celebrity looks L’Oreal

W środę wieczorem w katowickim Szybie Wilsona marka L’Oreal Paris Professionnel zorganizowała unikatowy wieczór, podczas którego odbyły się nowoczesne pokazy fryzur. Grupa naszych stylistów mogła uważnie się przyjrzeć najnowszym trendom wiosna/lato 2015 aby przechwycić ekskluzywne rozwiązania fryzjerskie do swojej codziennej pracy. Nasz stylista Kordian tak relacjonuje to wydarzenie.
Więcej…