Botoks dla twoich włosów

Nie tylko dla Waszego dobra, ale też dobra środowiska, w naszym salonie fryzjerskim nieustannie poszukujemy nowych, bezpiecznych i wegańskich sposób pielęgnacji włosów. Tym razem dotarliśmy do marki Jean Paul Mynè. Jest to producent wysokiej jakości produktów do włosów, które projektowane i produkowane są we Włoszech pod okiem najwyższej klasy ekspertów z dziedziny biologii i chemii z uwzględnieniem potrzeb zarówno stylistów, jak i klientów. Produkty Jean Paul Mynè wytwarzane są z wyselekcjonowanych składników, pozbawionych wszelkich szkodliwych substancji np. parabenów, SLS, czy formaldehydów. W efekcie wyprodukowana przez Jean Paul Mynè linia kosmetyków czyni cuda nie tylko dla naszych włosów, ale także dla środowiska!

Kosmetyki z kolekcji Jean Paul Mynè przeznaczone są do sześciu profesjonalnych zabiegów – pielęgnacji, koloryzacji, prostowania, regeneracji, odbudowy oraz nadania połysku. Każdy z nich posiada różne warianty dostosowane do różnych rodzajów włosów i wynikających z nich potrzeb klienta. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą kosmetyki przeznaczone do różnych zabiegów – dzięki ich łączeniu w trakcie jednej wizyty można uzyskać wielopoziomowy efekt, zapewniający nie tylko zmianę wyglądu, ale też poprawiający zdrowie i kondycję włosów. Dodatkowo efekty terapii kosmetykami Jean Paul Mynè są widoczne od razu – wychodząc z naszego salonu Wasze włosy będą już wyglądać pięknie i mocno, a taki efekt utrzyma się jeszcze przez długi, długi czas!

Jean Paul Mynè to nie tylko skuteczna pielęgnacja i stylizacja włosów – to także nowoczesne i ekologiczne podejście do fryzjerstwa. Korzystając z zabiegów Botoks w naszym salonie, zapewniasz swoim włosom nie tylko luksusową kąpiel odnawiającą, ale także pokażesz jak ważny jest dla Ciebie otaczający nas świat, dbając o niego w nawet tak, zdawałoby się nieistotnych momentach, jak wizyta u fryzjera.

0 odpowiedzi

Napisz odpowiedź

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen + 18 =