Kosmetyki z linii INSIGHT

Świat się rozwija- to stwierdzenie raczej nie wzbudza u nikogo sprzeciwu. Wraz z rozwojem technologii, przemysłu, czy sektora usługowego wzrasta nasz poziom życia, wszystko staje się łatwiejsze, wygodniejsze, łatwiej dostępne. Jest jednak również druga strona medalu- innowacje wprowadzane przez ludzi obracają się bowiem przeciwko nam samym. Powszechne stosowanie szkodliwych substancji i wynikające z nich alergie i uczulenia wpływają negatywie na nasze życie. Co prawda trudno walczyć z otaczającą nas współczesną aurą, ale nie powinno nam to przeszkadzać w elementarnym dbaniu o naszą dobre zdrowie.

Uroda i dbałość o środowisko

Właśnie dlatego nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie do użytku włoskich kosmetyków. INSIGHT to linia inspirowanych naturą produktów, stworzonych z myślą o świadomych konsumentach, którzy nie chcąc przyczyniać się do zanieczyszczeń środowiska oraz dbają o własne zdrowie. Kosmetyki INSIGHT to synergiczna linia, stworzona na bazie wody ozonowej- czyli takiej która jednocześnie nie zagrażając naszemu otoczeniu, skutecznie utlenia, a co za tym idzie dezynfekuje, niszcząc wszystkie rodzaje wirusów i bakterii. Jednocześnie formuła INSIGHT wyeliminowała ze składu swoich produktów obciążające strukturę włosów silikony i polimery silikonów, a także parabeny, będące przedmiotem sporów naukowców substancje konserwujące. Nie ryzykujemy- jeśli nie jesteśmy pewni efektów potencjalnych substancji, po prostu z nich nie korzystamy. Kosmetyki do włosów INSIGHT nie zawierają również sztucznych barwników i alergenów, są natomiast komponowane na bazie składników organicznych i naturalnych ekstraktów. Nie tylko wzmacnia to i odżywia włosy, ale także pomaga w chronieniu naszych pracowników przed niekorzystnymi efektami pracy w mocno chemicznym środowisku.

Jakość i perfekcja

INSIGHT to w 100% włoska linia, działająca w ponad 20 krajach na świecie. To marka, która jest wyznacznikiem nie tylko perfekcji, stylu i wyróżnienia, ale także świadomości otaczającego nas świata i płynących z niego zagrożeń. To kosmetyki dla osób, które dbając o siebie, chcą również dbać o naszą planetę, dla osób, które wiedzą, że należy troszczyć się o lepsze jutro, a naprawianie świata, należy zaczynać od samego siebie!

 

 

0 odpowiedzi

Napisz odpowiedź

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen − two =