Nowa, trwała koloryzacja Evolution of Color

Po raz kolejny nasz salon Couture Milano Exclusive Hair (ul. Młyńska 11, Katowice) wychodzi na wprost oczekiwaniom klientek. Idąc ramię w ramię z najnowszymi trendami i nowinkami kosmetycznymi wprowadziliśmy do naszego atelier nowatorską formułę koloryzacyjną, która zmienia prozaiczne farbowanie włosów w nowoczesny proces tworzenia arcydzieła!

farbowanie włosów_1

Ekskluzywna, włoska innowacja

Najnowsza linia Evolution of the Color wyprodukowana przez firmę Alfpaparf Milano to seria wyjątkowych produktów do trwałej koloryzacji. Ekskluzywna technologia CUBE 3D TECH zapewnia niemożliwe do osiągnięcia wcześniej rezultaty. Sprowadzona prosto ze słonecznej Italii innowacja gwarantuje bowiem zarówno perfekcyjne dzieło kosmetyczne jak i polepszenie i zoptymalizowanie stanu zdrowia włosów.

Technologia 3D

Wszystko to dzięki trójwymiarowej technologii Cube 3D TECH firmy Alfaparf Milano, która w trzech następujących po sobie krokach uwalnia trzy wyjątkowe składniki. W pierwszej części procesu specjalny mikroelement uwalnia się aby chronić pigmenty przed przedwczesnym utlenieniem, co skutkuje ich lepszym wchłanianiem się w strukturę włosa, przy jednoczesnym mniejszym otwarciu jego łusek. Następnie działać zaczyna kwas hialuronowy, który tworzy wokół włosa siatkę, ułatwiającą jednolite rozprowadzenie i lepsze wchłanianie.

Ponadto sprawia, że włókno włosa jest idealnie nawilżone. Na sam koniec mikro pigmenty wnikają w strukturę włosa, dopełniając całego procesu. Efektem tych wszystkich kroków jest koloryzacja, która zachwyci nawet najbardziej wymagająca klientkę.

Intensywność, trwałość i miękkość

farbowanie włosów_2

W porównaniu do produktów konkurencji, innowacyjna technologia Evolution of the Color nie ma sobie równych. Nie dosyć, że produkt Alfaparf Milano pokrywa niemalże w 100% siwe włosy, to także utrzymuje się na włosach ponadprzeciętnie długo, nie tracąc intensywności koloru.

Poza tym po farbowaniu można zauważyć znaczną różnice w strukturze włosa- włosy stają się bowiem bardziej miękkie, łatwiejsze w rozczesywaniu, elastyczne i pełne blasku. Wszystko w stopniu nieosiągalnym dla konkurencji.

 

farbowanie włosów_3

Luksus, na który każda kobieta zasługuje

Zabiegi w salonie Couture Milano, to nie tylko najwyższej jakości nowoczesne i innowacyjne produkty zmieniające rynek kosmetyczny. To także obcowanie ze zdolnymi, kreatywnymi i wrażliwymi na estetykę, wykształconymi fryzjerami. Wizyta w naszym salonie nie będzie więc tylko przyjemnością dla ciała, ale także dla duszy.

Czy może być bowiem bardziej fascynujący widok, niż artysta tworzący wyrafinowane dzieło? Obiecujemy, że wizyta w salonie Couture Milano będzie pozytywnie niezapomnianym przeżyciem!

0 odpowiedzi

Napisz odpowiedź

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + twelve =