Olaplex – nowe perspektywy koloryzacji

 Nowe możliwości

Mogłoby wydawać się, że w dziedzinie koloryzacji włosów powiedziano już wszystko. Nie jest to jednak prawdziwe wrażenie- ludzka wyobraźnia nie ma granic, dzięki czemu rozwijamy się nawet w takich aspektach, jak farbowanie. Jedną z nowości, którą mogłem osobiście przetestować pod koniec lutego na szkoleniu warsztatowym, są kosmetyki firmy Alfaparf Milano z linii Pigments. Zaskakujące jest jak wiele możliwości daje ich zastosowanie oraz jak bardzo inspirują człowieka do kreatywnej pracy, pozwalając się wyrwać z codziennej monotonii.

 

IMG_7821IMG_7830

Kreatywna koloryzacja bez ograniczeń

Czym charakteryzują owe pigmenty? Ich użycie pozwala wyjść poza utarty schemat koloryzacji- koniec z ograniczaniem się do kolorów zamieszczonych w palecie. Stosując tą linię kosmetyków, fryzjer jest w stanie indywidualnie wykreować dowolną barwę, zgodną z życzeniem i potrzebami klienta, spełniając tym samym marzenia o idealnej, spersonalizowanej fryzurze! Ponadto efekty zabiegów stylisty można samodzielnie utrzymać w domu. Pozwala na to zastosowanie specjalnej linii pielęgnacyjnej przygotowanej dla konkretnej osoby-przy doborze kosmetyków brane są pod uwagę zarówno stan, rodzaj, jak i kolor włosów. Dzięki temu nie tylko podbijamy kolor, ale także dbamy o ochronę włosów.Olaplex - jak to działa

 

 

Sposób dla wszystkich

Nie trzeba się także martwić o użytkowanie- jest ono bowiem banalnie proste. Po dobraniu szamponu i maski wystarczy wymieszać z nimi przygotowany wcześniej przez stylistę pigment- taka mieszanka jest przeznaczona do codziennego stosowania i oprócz wcześniej wymienionych korzyści, skutkuje również zahamowaniem procesu blaknięcia koloru!

IMG_7848 IMG_7843

Indywidualizm i satysfakcja

Linia Pigments firmy Alfaparf Milano daje fryzjerowi możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu zarówno stylista jak i korzystająca z jego usług osoba mogą osiągnąć maksimum satysfakcji z wykonanej pracy. Kosmetyki z serii Pigments dają wiele nowych możliwości, pozwalając w pełni zrealizować każdy pomysł na nową fryzurę. Ostatecznie- koloryzacja nie kończy się tam, gdzie kolory z palety!

IMG_7841

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie http://salonmilano.pl/koloryzacja/koloryzacja-z-olaplex/ !!!

0 odpowiedzi

Napisz odpowiedź

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six − three =