Marcin Kamil

Silna osobowość i mistrz dialogu.

Silna osobowość, mistrz dialogu. Fryzjer, który każdą stylizację wydobywa zgodnie z naturą włosów, stroniąc od szablonowych rozwiązań. Jako osoba empatyczna świetnie rozumie potrzeby klientów. Dlatego traktuje na serio zaufanie pokładane w jego dłoniach. W pracy ceni atmosferę skupienia i profesjonalizmu, połączoną z taktownym poczuciem humoru.

Dialog jest jednym z pierwszych etapów usługi fryzjerskiej, którą Marcin ceni sobie najbardziej. To tutaj dowiesz się o budowie swoich włosów, ich kształcie i dopasowaniu do całości sylwetki. Tutaj też jest czas, aby wypowiedzieć swoje życzenia. Marcin opanował do perfekcji umiejętność słuchania i mówienia o włosach.

Jego wiedza pozwala mu uciekać od katalogowych fryzur, których świetność trwa tylko przez moment. Swoją kilkunastoletnią pracą doszedł do tych samych wniosków co światowi mistrzowie i uważa, że sztuką jest stworzenie fryzury, która będzie wyglądała efektownie w codziennym życiu.

Za cel przyjmuje tworzenie fryzury niebanalnej, a praktycznej. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat codziennej pielęgnacji włosów. Spod jego rąk wychodzą piękne opalizujące blondy, ciepłe brązy i intensywne rudości, jest gotowy na eksperymenty z niestandardowymi odcieniami palety barw. Specjalizuje się w keratynowym prostowaniu włosów oraz tworzeniu artystycznych upięć na różne okazje.