The Hair Supporters

Wiele z nas często boi się wizyt w salonie fryzjerskim. Obawiamy się, że nasze oczekiwania będą trudne do realizacji, a efekty nie będą miały nic wspólnego z naszymi życzeniami. Dekoloryzacja, rozjaśnianie, częste zmiany kolorów włosów, czy nawet nadawanie im nowej formy są stresujące i nawet jeśli mamy zaufanie do naszego stylisty, wywołują u nas poczucie niepewności. Salon Coture Milano z pomocą Alfaparf Milano znalazł jednak rozwiązanie tych problemów.

1

The Hair Supporters

Linia The Hair Supporters to profesjonalny system poprawiający w 100% jakość usług technicznych w salonach fryzjerskich. Dzięki niemu miękkie, błyszczące, zdrowe i mocne włosy, których kondycja nie zmienia się nawet po wielokrotnej koloryzacji będą czymś oczywistym po wizycie u swojego ulubionego stylisty Coture Milano. W połączeniu z najwyższej jakości standardem usług wizyta w naszym salonie staje się luksusem podobnym do wyjazdu do spa.

2

The Hair Supporters to zestaw produktów, które zastosowane przez fryzjera, zadbają nie tylko o zdrowie i komfort skóry głowy, ale także ochronią włókna włosa. Produkty z linii stworzonej przez Alfaparf Milano mogą być stosowane we wszystkich zabiegach technicznych (koloryzacji, rozjaśnianiu czy nawet nadawaniu formy) bez uszczerbku dla rezultatu. Stosowane w salonach Coture Milano produkty z serii The Hair Supporters są rewolucyjne w głównej mierze dzięki kwaternizowanej keratynie biomimetycznej – składniku, który inteligentnie regeneruje zniszczone włosy proporcjonalnie do stopnia uszkodzenia. Idealnie replikuje on sekcje aminokwasów, które naturalnie występują w zdrowych włosach, dzięki czemu zapewnia maksymalną odporność włosów również po zabiegach technicznych.

3

Nowa linia produktów Alfapraf Milano w połączeniu ze zdolnościami i profesjonalizmem stylistów salonu Coture Milano sprawia, że za słowami „wizyta u fryzjera” kryje się o wiele więcej, niż tylko prosta zmiana fryzury. Z nową formuła The Hair Supporters stosowaną w salonie Coture Milano, każda kobieta może w końcu naprawdę robić wszystko ze swoimi włosami, bez obaw o ich finalny stan!

0 odpowiedzi

Napisz odpowiedź

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × 4 =